9. KuirFest Na-Binarylere Sesleniyor!

Yazan: Ayşe Ebru

9.KuirFest kapsamında yapılacak olan 25 Ocak Cumartesi günü “Yuvarlak Masa: Na-Binaryler Bir Araya Geliyor” etkinliği, tüm na-binary oluşları aynı masanın etrafında oturmaya çağırıyor. Etkinliğe katılmak için başvuru formunu doldurmayı unutmayın!

23 Ocak günü açılışı yapılacak olan 9.KuirFest kapsamında “Yuvarlak Masa: Na-Binaryler Bir Araya Geliyor” etkinliği; na-binarylerin hikâyelerini dinlemek, hikâyelerini paylaşmak ya da sadece bu etkinlikte bulunmak isteyen tüm na-binaryleri aynı masada oturmaya davet ediyor. “Bir arada olmanın iyicil atmosferinde bir temas alanı yaratmak” diyerek etkinliğin amacına vurgu yapan KuirFest, tüm na-binary oluşları yan yana getirerek görünürlüğün artmasını ve trans şemsiyesinin tüm kapsamlarının daha da aydınlatılmasını planlamaktadır.

Filmin, video artın ve görsel içeriğin; sanatın, performansın ve hikâyenin; bizden bir alanın, mücadelenin ve yeni tartışmaların festivali, hepimizin festivali olan KuirFest’in Yuvarlak Masa etkinliği 25 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’da başlayacaktır.

Etkinliğe katılmak için lütfen tıklayınız.

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir