Berkun Oya İmzali “Kuvvetli Bir Alkış” 29 Şubat’ta Netflix’te

Yazan: Ayşe Ebru

Netflix, Bir Başkadır ve Cici’nin başarılı yaratıcısı Berkun Oya’nın yeni mini dizisi “Kuvvetli Bir Alkış”ın yayın tarihini paylaştı.

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’na yer veren mini dizi, anne, baba ve çocuktan oluşan bir çekirdek ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu, birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını kendine özgü bir evren yaratarak anlatıyor. Çekirdek aile tanımının alışılmış tüm gerekliliklerini tamamlayarak mutlu son finaline ulaşmış gibi görünen bir çift, henüz portakalda vitamin olduğu zamanlara güçlü bir özlemle bağlı olan ve varoluşun doğasını sorgulayan çocuklarının aralarına katılmasıyla birlikte bu sıra dışı hikayenin temelini oluşturuyor.

Kuvvetli Bir Alkış

Yapımını Krek Film’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Cengiz Bozkurt gibi sevilen isimler de yer alıyor. “Kuvvetli Bir Alkış”, 29 Şubat’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.

Kuvvetli Bir Alkış Hakkında

Anne, baba ve çocuk… Portakalda vitamin olduğu geçmişe duyduğu özlemle, varoluşun doğasını sorgulayan bir çocuk… Çekirdek bir ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu konu alan hikaye, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor.

Kuvvetli Bir Alkış

Yazan ve Yöneten: Berkun Oya
Oyuncu Kadrosu: Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman, Cihat Süvarioğlu
Konuk Oyuncular (alfabetik sırayla): Ali C. Ongun, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Eyüp Mert İlkis, Güneş Sayın, İpek Türktan, Kayra Orta, Menderes Samancılar, Murat Kılıç, Mustafa Karakoyun, Nur Sürer, Özlem Tokaslan, Rezdar Taştan, Serra Arıtürk, Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Zeynep Ocak
Yapımcılar: Ali Farkhonde, Evrim Zeybek, Berkun Oya
Yapım Şirketi: KREK Film

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir