Tom Ford’un Filmi ‘Nocturnal Animals’a Ait Karakter Afişleri Yayınlandı.

Yazan: Gamze Çakan

Tom Ford, 2009 senesinde ilk yönetmenlik çalışması olan ‘A Single Man’ ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Yönetmen yedi yıl sonra ikinci filmi ‘Nocturnal Animals’ ile yönetmenlik kariyerine dönüş yaptı. Dünya prömiyerini geçen hafta Venedik Film Festivali’nde yapan film, kasım ayında da Toronto Film Festivali kapsamında gösterilecek.

Austin Wright’ın 1993 tarihli romanı “Tony and Susan”dan uyarlanan film, Los Angeleslı bir ressam olan Susan Morrow’un yaklaşık 19 yıl boyunca görüşmediği yazar olan eski eşinden bir roman taslağı almasıyla değişen hayatını anlatıyor. Susan’a göre, çölde arabalarıyla giden bir ailenin bir grup suçluyla karşılaştıktan sonra başlarına gelen korkunç bir olayı anlatan bu roman, eski eşinin kendinden almak istediği bir intikamdır.

Başrollerinde Amy Adams ve Jake Gyllenhaal’un yer aldığı filmin kadrosunda ayrıca Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Armie Hammer, Laura Linney, Andrea Riseborough ve Michael Sheen bulunuyor. Yapımcılığını Tom Ford, daha önce Ford’un ilk filmi ‘A Single Man’ ile birlikte ’21 Grams’, ‘We Need To Talk about Kevin’ gibi filmlerin de yapımcısı olan Robert Salerno ve Diane L. Sabatini üstleniyor. Dağıtım haklarını Focus Features şirketinin satın aldığı filmin, İngiltere’de 4 Kasımda vizyona girmesi bekleniyor.

Henüz fragmanının yayınlanmadığı ‘Nocturnal Animals’ filminin, Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Aaron Taylor-Johnson ve Michael Shannon’a ait yayınlanan karakter afişlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

nocturnal0005

nocturnal0007

nocturnal0006

nocturnal0008

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir