Semaver Kumpanya Sahnesinden Gain Ekranına Taşınan “Metot” Ekran Hayatına Başlıyor

Yazan: Ayşe Ebru

Yeni nesil içerik platformu Gain’in büyük ekranlardaki yolculuğu tiyatro dünyasının en sevilen oyunlarından “Metot” ile büyümeye devam ediyor. Semaver Kumpanya tarafından geçtiğimiz 10 sezon boyunca kapalı gişe oynanan “Metot” tiyatro oyunu şimdi mini dizi formatıyla Gain izleyicisiyle buluşuyor. Aynı pozisyon için İnsan Kaynakları departmanıyla görüşmeye gelen dört kişinin perspektifinden günümüz iş dünyasının acımasız yönlerini ele alan “Metot” Nisan ayından itibaren Gain’de başlıyor.

Hayallerinizdeki işe ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmek adına nelere katlanabilirsiniz? İnsan kaynakları görüşmelerinde kaç mülakatı psikolojiniz kaldırabilir? Rakiplerinizle mücadele etmeye nereye kadar direnç gösterebilirsiniz?

"Metot"

Köklü bir firmanın yönetici pozisyonu için insan kaynakları departmanıyla son mülakata girmeye hazırlanan dört adayın, sıra dışı iş görüşmeleri üzerinden insan psikolojisine ayna tutan “Metot”, İspanyol oyun yazarı Jordi Galceran’ın en bilinen metinleri arasında yer alıyor.

Rakiplerini geride bırakabilmek adına dört beyaz yakalının kendilerinden beklenenlerin ne kadarını gerçekleştirebileceklerini ve arzuladıkları pozisyon için an be an geçirdikleri değişimleri çarpıcı bir şekilde gözler önüne seren kara komedi tarzındaki “Metot”, günümüz kapitalist sistemine yapılan en güzel eleştirilerden birisi olarak da değerlendiriliyor.

"Metot"

Tiyatro sahnesinde Serkan Keskin rejisiyle sergilenen oyun, Gain ekranlarında da Serkan Keskin’in ilk dizi yönetmenliği ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde ise Serkan Keskin’e deneyimli oyuncular Şebnem Hassanisoughi, Mustafa Kırantepe ve Sarp Aydınoğlu eşlik ediyor.

Seyirciye kahkaha dolu anlar da yaşatmaya hazırlanan “Metot” Nisan ayından itibaren tüm bölümleri ile Gain’de!

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir