‘Planetarium’ Filmine Ait İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Doğaüstü güçleri sayesinde hayaletlerle iletişim kurabildiklerine inanan iki kız kardeş Avrupa turnesine çıkar. Paris’te sahne alırken, yolları kendi filminde oynamalarını isteyen bir film yapımcısıyla kesişir. Ve kardeşlik bağının şan ve şöhret ile sınanacağı bir süreç başlar.

Annesinin ölümüyle başetmeye çalışan genç bir kızın anlatılıdığı ‘Belle Épine’ ve bir nükleer santraldeki aşk üçgenini anlatan ‘Grand Central’ filmleriyle başta Cannes Film Festivali olmak üzere pek çok festivalden ödülle dönen Rebecca Zlotowski’nin üçüncü uzun metrajlı filmi olan ‘Planetarium’, Natalie Portman, Lily-Rose Depp ve Louis Garrel’i başrole taşıyor.

[one]Daha Fazla Oku: Natalie Portman’ın Filmi “Planetarium”a Ait İlk Afiş ve Görseller Yayınlandı![/one]

Daha önce ‘Garden State’ ve ‘Closer’ gibi pek çok bağımsız film projesinde yer alan Natalie Portman ve oyunculuk kariyerine Kevin Smith’in kızı Harley Quinn Smith ile ‘Yoga Hosers’ filmiyle başlayan Lily-Rose Depp Laura ve Kate BArlow adındaki kız kardeşleri canlandıracak.

Venedik ve Toronto Film Festivallerinde gösterilecek olan ‘Planetarium’a ait yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın