John Turturro’nun Filmi ‘Going Places’tan İlk Görsel Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

John Turturro’nun ‘The Big Lebowski’ spin-off’u olan ‘Going Places’ filmini çekeceğini daha önce duyurmuştuk. Coen kardeşlerin dahil olmadığı projede Turturro, Jesus Quintana karakterini yeniden canlandıracaktı. Başrollerini Gerard Depardieu, Jeanne Moreau ve Isabelle Huppert’ın paylaştığı 1974 tarihli ‘Les Valseuses’ filminin yeniden çevrimi olan ‘Going Places’in senaryosunu John Turturro kaleme aldı.

[button title=”Daha Fazla Oku: John Turturro ‘Big Lebowski’ Filminin Spin-off’unu Çekiyor!” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.bagimsizsinema.com/john-turturro-big-lebowski-filminin-spin-offunu-cekiyor.html” target=”_blank” color=”” font_color=”#9BC7EC” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

Senaryosunu John Turturro’nun kaleme aldığı film, sekse düşkün bir üçlünün bir aşk hikayesine dönüşen ilişkilerini konu alıyor. Başrollerinde John Turturro, Bobby Cannavale, Audrey Tatounun yer aldığı ‘Going Places’ın kadrosunda ayrıca Susan Sarandon ve Sonia Braga bulunuyor.

Yapımcılığını Sidney Kimmel, John Penotti, Robert Salerno, Fernando Sulichin ve Paul-Dominique Vacharasinthu’nun üstlendiği filmin dağıtım haklarını ise Cornerstone Films şirketi, 2 Kasım 2016’da başlayacak olan Amerikan Film Pazarı’nda satışa çıkaracak.

Çekimlerinin geçtiğimiz Ağustosta New York’ta başladığı ‘Going Places’ten ilk görsel yayınlandı. Morlara bürünen Jesus Quintana yine bowling sahasında görülüyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın