Iko Uwais’in Yeni Filmi ‘Headshot’a Ait İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

‘The Raid: Redemption’ ve ‘The Raid 2’ filmlerindeki performansıyla izleyenlerin beğenisini kazanan Endonazyalı oyuncu Iko Uwais ‘Headshot’ filmi ile aksiyona geri dönüyor. Dünya prömiyerini önümüzdeki ay Toronto Film Festivali’nde yapacak olan film, başına aldığı darbe sonrasında kafa travması yaşayan genç bir adamın, hafızasını geri kazanma ve geçmişiyle yüzleşme hikayesini anlatıyor.

Başına pek çok yara almış genç bir adam bir hastanede uyanır. Hiçbir şey hatırlamayan bu adam kendisine “Ismahel” (Moby Dick göndermesi) ismini takan Ailin adında bir tıp öğrencisinin yardımıyla iyileşir ve hafızasını yeniden kazanmaya çalışır. Kısa sürede mazide kalmaya hiç niyeti olmayan bir uyuşturucu lordu Ismahel’in hayatına yeniden girer ve Ailin’i kaçırır. Onu kurtarmak için harekete geçen genç adam eskiden meslektaşları olduğunu öğreneceği pek çok yetenekli dövüşçüyle mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Daha önce ‘Macabre’ ve ‘Killers’ filmlerini çeken Mo kardeşlerin (Kimo Stamboel, Timo Tjahjanto) yönettiği ‘Headshot’ın senaryosu ise Timo Tjahjanto’ya ait. Film, Iko Uwais’in yanı sıra kadrosunda ‘The Raid: Redemption’ ve ‘The Raid 2’ filmlerinde oynayan Zack Lee, Julie Estelle ve Very Tri Yulisman gibi oyuncuları da bulunduruyor. Tıp öğrencisi Ailin’i canlandıran Chelsea Islan ve uyuşturucu lordu Lee rolündeki Sunny Pang de kadrodeki isimler arasında yer alıyor.

Önümüzdeki aylarda İngiltere’de vizyona girmesi beklenen filmin, Türkiye’deki gösterim tarihi ise henüz belli değil. ‘Headshot’ın afişini ve yeni yayınlanan fragmanı aşağıdadır.

tiff-2016-headshot-poster

 

1 yorum

nigar.gunesh 09 Aralık 2016 - 08:14

Sabrsızlıkla bekliyorum izleyeceğim günü

Cevapla

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir