Yeşim Ustaoğlu’nun Filmi Tereddüt Bugün Toronto’da Görücüye Çıkıyor!

Yazan: Gamze Çakan

Yeşim Ustaoğlu’nun merakla beklenen son filmi “Tereddüt”, dünyada ilk kez bugün Toronto Uluslararası Film Festivali’nde seyirci önüne çıkıyor. Filmin gösterimine Ustaoğlu’nun yanı sıra filmin başrol oyuncuları Funda Eryiğit ve Ecem Uzun da katılacak.

[button title=”Daha Fazla Oku: Yeşim Ustaoğlu’nun Son Filmi ‘Tereddüt’ün Uluslararası Posteri Yayınlandı!” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.bagimsizsinema.com/yesim-ustaoglunun-son-filmi-tereddutun-uluslararasi-posteri-yayinlandi.html” target=”_blank” color=”” font_color=”#9BC7EC” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

Yeşim Ustaoğlu’nun merakla beklenen son filmi “Tereddüt”, dünya galasını Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapıyor. 8 Eylül’de başlayan festivalin Çağdaş Dünya Sineması bölümünde yarın (11 Eylül) gösterilecek olan “Tereddüt”, bir Anadolu kasabasında yolları kesişen aynı ama farklı iki genç kadının birbirlerine çarpan ve dönüşen hayatlarını konu alıyor.

Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık ve Serkan Keskin’in oynadığı “Tereddüt”, Yeşim Ustaoğlu, Titus Kreyenberg, Marianne Slot, Klaudia Smieja ve Eliza Oczkowskaortak yapımcılığında gerçekleşti. Film, Türkiye’de yıl sonunda gösterime girecek.

Tereddütün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın