David Fincher’ın Sunduğu Animasyon Serisi ‘Love Death + Robots’tan İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Netflix, Tim Miller ile David Fincher’ın sunduğu animasyon antoloji serisi ‘Love Death + Robots’tan ilk fragmanı yayınladı. Netflix tarafından 15 Mart 2019’da yayınlanacak olan seri için, basın bülteninde kullanılan ifadeler şunlar: “Duyarlı Süt Ürünleri, Haydut Kurt Adam Askerler, Çıldıran Robotlar, Seksi Cyborg’lar, Uzaylı Örümcekler ve Cehennemden Kan Susamış Şeytanlar’ın olduğu 185 dakikalık bir tür alemi.”

18 adet kısa animasyon filminden oluşan ve her bir, farklı bir görsel tarzda tasarlanan ‘Love Death + Robots’, ırkçılık, hükümet, savaş, özgür irade ve insan doğası gibi önemli konulara değiniyor. 18 kısa filmin, ayrı bölümler olarak mı gösterileceği yoksa hepsinin tek bir filmde mi toplanacağı, henüz belli değil. Ancak 18 kısa hikayeden oluşan bir film olma olasılığının daha az olduğu söyleniyor.

‘Love Death + Robots’un yayınlanan sinopsisi şu şekilde: “Bilim kurgu, fantastik, korku ve komedi türlerini kapsayan antoloji serisinin her biri bölümü iki boyuttan, fotogerçekçi üç boyuta kadar farklı animasyon stillerine sahip. Animasyonlar, Fransa, Kore, Macaristan, Kanada ve ABD gibi pek çok ülkede bulunan, sınıfının en iyi sanatçılarından oluşan bir ekip tarafından geliştirildi. Seri, Miller ve Fincher’ın hikaye anlatcılığındaki biçimlendirici ilgi alanlarını etkileyen 1970’lerin kışkırtıcı çizgi roman materyalinden ilham alıyor.”

Tim Miller ve David Fincher’ın yanı sıra Joshua Donen ve Jennifer Miller’ın da uygulayıcı yapımcı olduğu ‘Love Death + Robots’un yayınlanan afişi ve fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir