Daniel Radcliffe’in Yeni Filmi ‘Jungle’dan İlk Görsel Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

2016 yılı Daniel Radcliffe için oldukça yoğun bir yıl oldu. Bir cesedi oynadığı ‘Swiss Army Man’, teknoloji şirketi sahibi olduğu ‘Now You See Me 2’ ve neo-nazilerin arasına sızan bir FBI ajanını canlandırdığı ‘Imperium’ ile oyuncu tempolu bir yıl geçirdi. Radcliffe bu kez izleyenlerin karşısına Greg McLean imzalı ‘Jungle’ filmi ile çıkıyor. ‘Wolf Creek’ serisi ve ‘The Darkness’ filmiyle tanınan Greg McLean yakın zamanda James Gunn’ın senaryosunu yazdığı ‘The Belko Experiment’ filmi ile gündeme gelmişti.

Yossi Ghinsberg’ün aynı adlı anı romanından uyarlanan ‘Jungle, Bolivya ormanında keşfe çıkan bir grup arkadaşın dolandırıcı rehberleri yüzünden başlarına gelen gerilimli olayları konu alıyor. Yossi Ghinsberg’i canlandıran Daniel Raddcliffe’in yanı sıra filmin kadrosunda Thomas Kretschmann, Alex Russell, Yasmin Kassim, Lily Sullivan ve Jacek Koman yer alıyor.

Bolivya’ya giden üç arkadaş kendilerine keşfe çıkacakları Amazon ormanında rehberlik edecek gizemli bir adamla tanışır. Bir rüya gibi başlayan yolculukları kısa zamanda tehlikeli bir kabusa dönüşen arkadaşların yolları birbirinden ayrılır. Arkadaşlarından ayrılan Yossi, dünyanın en tehlikeli ormanında hayatta kalma mücadelesi verecektir.

Senaryosunu Justin Monjo’nun kaleme aldığı Jungle’ın yapımcılığını ise Greg McLean ile birlikte, Dana Lustig, Gary Hamilton, Mike Gabrawy ve Todd Fellman üstleniyor. Aşağıda filmden yayınlanan bir kareyi bulabilirsiniz.

jungle

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın