Amy Adams ve Jake Gyllenhaal’ın Yer Aldığı ‘Nocturnal Animals’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali kapsamında gerçekleştiren ‘Nocturnal Animals’, Toronto Film Festivali’nin programında da yer alıyor. Zengin kadrosuyla dikkat çeken filmde Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Armie Hammer, Laura Linney, Andrea Riseborough ve Michael Sheen’in bulunuyor.

[button title=”Daha Fazla Oku: Tom Ford’un Filmi ‘Nocturnal Animals’a Ait Karakter Afişleri Yayınlandı.” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.bagimsizsinema.com/tom-fordun-filmi-nocturnal-animalsa-ait-karakter-afisleri-yayinlandi.html” target=”_blank” color=”” font_color=”#9BC7EC” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

Austin Wright’ın 1993 tarihli romanı “Tony and Susan”dan uyarlanan film, Los Angeleslı bir ressam olan Susan Morrow’un yaklaşık 19 yıl boyunca görüşmediği yazar olan eski eşinden bir roman taslağı almasıyla değişen hayatını konu alıyor. Çölde arabalarıyla giden bir ailenin bir grup suçluyla karşılaştıktan sonra başlarına gelen korkunç olayları anlatan bu kitap, Susan’a göre kocasının kendinden intikam alma şeklidir, çünkü eşine eskiden çok kötü bir şey yapmıştır.

En son yedi sene önce ‘A Single Man’ filmini çeken Tom Ford, ‘Nocturnal Animals’ ile kamera arkasına dönüş yaptı. Eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise henüz belli değil. ‘Nocturnal Animals’ın yayınlanan esrarengiz ve etkili fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir