Ana sayfa Haberler Fragmanlar Michael Fassbender ve Brendan Gleeson’lı ‘Trespass Against Us’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Michael Fassbender ve Brendan Gleeson’lı ‘Trespass Against Us’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Dünya prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştiren ‘Trespass Against Us’, daha önce ‘Doctor Who’ ve ‘Skins’ dizilerini ve The Chemical Brothers’ı anlatan ‘The Chemical Brothers: Don’t Think’ belgeselini yöneten Adam Smith’in ilk uzun metrajlı kurmaca filmi. Senaryosunu Alastair Siddons’ın yazdığı film, ailesinin yasadışı hayatından kurtulmaya çalışan bir adamın öyküsünü anlatıyor.

Chad Cutler, babası Colby Cutler’ın lideri olduğu suç örgütünden sıyrılarak, oğlu Tyson için düzgün bir yaşam kurmaya çalışmaktadır. Babası, Chad’in bu kararını öğrenince, nesiller boyunca Cutler ailesini suçun içinde tutan planı uygulamaya karar verir. Chad sadakat bekleyen babası ve oğlunun geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Brendan Gleeson ve Michael Fassbender’ın baba oğulu oynadığı filmin kadrosunda ayrıca, Rory Kinnear, Sean Harris, Lyndsey Marshal, Killian Scott ve Barry Keoghan yer alıyor. Yapımcılığını, Potboiler Productions ve Film4 yapım şirketlerinin üstlendiği filmin dağıtım haklarını ise bağımsız film yapım şirketi olan A24 satın aldı. Filmin müziklerini The Chemical Brothers’ın yaptığını da ekleyelim.

Birleşik Krallık’tan 16 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek olan ‘Trespass Against Us’ın ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise henüz belli değil. Filmin A24 tarafından yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın