“Jay and Silent Bob Reboot” Filminden Kırmızı Bantlı İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

İlk olarak 25 yıl önce “Clerks” filminde karşımıza çıkan Jay ve “Sessiz” Bob ikilisi daha sonra Kevin Smith’in “Mallrats”, “Chasing Amy”, “Dogma” gibi filmlerde de yer almıştı. Bir süre önce Kevin Smith, 2001 tarihli “Jay and Silent Bob Strike Back” filminin devamını çekeceğini duyurmuştu. Çekimleri geçtiğimiz yıl sonbaharda başlayan ve yakın zamanda tamamlanan “Jay and Silent Bob Reboot” filminden ilk fargman yayınlandı.

Kevin Smith ve Jason Mewes’un rollerini yineleyeceği filmde Jay ve “Sessiz” Bob bir kez daha bir Hollywood görevine atılacak. İkili bu kez süper kahraman taklitlerinin birbirine düştüğü “Bluntman Vs Chronic” filminin yapımını durdurmaya çalışacak.

Kevin Smith ve Jason Mewes’a Joe Manganiello’nun yanı sıra Kevin Smith’in önceki filmlerinde rol alan Rosario Dawson, Jason Lee, Justin Long, Craig Robinson, Jason Biggs ve James Van Der Beek eşlik ediyor. Filmin kadrosunda ayrıca Matt Damon, Ben Affleck ve Chris Hemsworth bulunuyor.

Filmin yayınlanan ilk fragmanına ek olarak Fanthom Events ile ortak hareket eden dağıtımcı şirket Saban Films bir açıklama yaptı. Filmin iki ayrı gece gösterileceğini söyleyen şirket ilk gösterimin 15 Ekim’de 600’den fazla sinemada gerçekleşeceğini ve her salondaki ilk 50 izleyiciye filmin afişinin verileceğini açıkladı. Filmin ikinci gösterimi ise 17 Ekim tarihinde “Jay and Silent Bob Strike Back” ile birlikte gerçekleşecek.

“Jay and Silent Bob Reboot” filminin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın