Javier Bardem ve Elle Fanning’li The Roads Not Taken Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Dünya prömiyerini Berlin Film Festivali‘nde gerçekleştirecek olan Sally Potter imzalı The Roads Not Taken filminden ilk fragman ve afiş yayınlandı. Kadrosunda Javier Bardem, Elle Fanning, Salma Hayek, Branka Katic, Milena Tscharntke ve Laura Linney’nin yer aldığı aile draması, farklı tercihler yapsaydı yaşayabileceği hayatları saplantı haline getiren bir adamı konu alıyor.

Bleecker Street tarafından yayınlanan fragmanda görüldüğü üzere film, umutsuzca babasının akıl sağlığını bozulma nedenini arayan bir kıza odaklanıyor. Babasının kaotik halde olmasının nedeni ise alternatif yaşamlarını düşünmesi ve bu görüntülerde kaybolması olarak görülüyor. Senaryosunu da Sally Potter’ın kaleme aldığı The Roads Not Taken filminin yapımcılığını ise Christopher Sheppard üstleniyor.

En son 2017 yılında başrollerinde Timothy Spall, Kristin Scott Thomas, Patricia Clarkson, Bruno Ganz, Emily Mortimer ve Cillian Murphy’nin yer aldığı The Party filmini çeken Sally Potter’ın filmografisinde dikkat çeken diğer filmler ise Orlando, The Tango Lesson ve The Man Who Cried.

The Roads Not Taken’ın sinopsisi şu şekilde:

The Roads Not Taken, Leo ile babasının kaotik zihninin zorluklarıyla boğuşan kızı Molly’nin bir gününü anlatıyor. İkilinin yolları New York City’ye düşerken, yaşayabileceği alternatif yaşamlarda kaybolan Leo’nun zihinsel yolculuğu halüsinasyon niteliği kazanır. Bu durum ise geleceğini düşünen Molly’nin kendi hayatıyla mücadele etmsine neden olacaktır.

 

Filmin yayınlanan afişi ve ilk fragmanı aşağıda yer almaktadır.

The Roads Not Taken

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın