Eva Green ve Alicia Vikander’ın Filmi ‘Euphoria’dan İlk Görsel Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Geçtiğimiz Mayıs ayında Alicia Vikander, Vikarious Productions adında bir film yapım şirketi kurmuştu. Şirket daha sonra yapımını üstleneceği ilk projenin, ödüllü senarist Lisa Langseth’in ingilizce dilindeki ilk yönetmenlik çalışması olacak ‘Euphoria’ olacağını açıklamıştı. Yakın zamanda filmin çekimleri başladı ve ilk görsel yayınlandı.

Kadrosunda Alicia Vikander (‘Ex-Machina’, ‘Testament of Youth’), Eva Green (‘The Dreamers’, ‘The Salvation’), Charlotte Rampling (‘Melancholia’, ’45 Years’), Charles Dance (‘The Imitation Game’, ‘Me Before You’), Adrian  (‘Case 39’, ‘London Spy’) ve Mark Stanley’nin (‘Kilo Two Bravo’, ‘Our Kind of Traitor’) yer aldığı film, Ines ve Emilie adında iki kız kardeşin yıllar süren ayrılıktan sonra bir araya gelmelerini ve her ikisini derinden etkileyecek bir Avrupa yoluculuğuna çıkmalarını konu alıyor.

Alicia Vikander’la üçüncü kez iş birliği yapan senarist/yönetmen Lisa Langseth, daha önce oyuncunun başrolde oynadığı rol aldığı ‘Pure’ ve ‘Hotel’ filmlerini yazıp yönetmişti. Alicia Vikander’in, “ızdırap dolu ama aynı zamanda neşeyle dolu ve çok önemli konulara göğüs geren bir yapım” olarak nitelendirdiği, ‘Euphoria’nın önümüzdeki sene yapılacak festivallerde yer alması bekleniyor. Yapım ekibi şu sıralar Bavyera’da olan filmin aynı zamanda Münih şehrinde de çekim yapacağı söylniyor. Filme ait yayınlanan ilk görseli aşağıda bulabilirsiniz.

AliciaoEva_high-Res

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın