Danny DeVito “Little Demon” Animasyon Dizisinde Şeytan’ı Seslendirecek!

Yazan: Ayşe Ebru

FX’ten Yeni Animasyon Serisi: “Little Demon

Rick and Morty’nin yaratıcılarından Dan Harmon, uygulayıcı yapımcılığını üstlendiği yeni bir animasyon dizisiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Little Demon adı verilen dizinin seslendirenleri ise Danny DeVito, oyunucunun kızı Lucy ve Aubrey Plaza olacak.

Yaratıcılığını Darcy Fowler, Seth Kirschner ve Kieran Valla’nın üstlendiği ve ilk olarak Deadline‘da duyurulan yarım saatlik komedi dizisi, 13 yıl önce Şeytan’ın çocuğunu doğurmuş bir kadının hikayesini anlatıyor. Şeytan’ı uzun süredir It’s Always Sunny in Philadelphia dizisinde rol alan usta oyuncu Danny DeVito’nun seslendirdiği dizide, oyuncunun kızı Lucy ise şeytanın çocuğu rolünde olacak. Aubrey Plaza ise onun annesini oynayacak. Kızıyla Deleware’de sürdürdüğü sakin yaşamı, çocuğunun babasının “kızının ruhunun velayetini almak istemesi üzerine” alt üst olan annenin hikayesini izleyeceğimiz Little Demon’ın pilot bölümü FX tarafından sipariş edildi.

Little Demon
Aubrey Plaza

Little Demon dizisinin uygulayıcı yapımcılığını üstlenecek olan Dan Harmon’ın hali hazırda uzun sezon aralarına sahip olan Rick and Morty’yi daha fazla geciktirmeyeceğini umuyoruz. Rick and Morty’nin bir diğer yaratıcısı olan Justin Roiland’ın da boş durmadığını ve prömiyerini 8 Mayıs’ta Hulu’da gerçekleştirerecek olan bilimkurgu türündeki animasyon dizisi Solar Opposites üzerinde çalıştığını ekleyelim. Rick and Morty’nin dördüncü sezonu ise 7 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacak olan altıncı bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Little Demon’un gelişmelerini size duyurmaya devam edeceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın