“Ayak İşleri” Yakında GAİN’de Başlıyor!

Yazan: Ayşe Ebru

Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın birlikte yer aldığı “Ayak İşleri”, şimdiden komedi-aksiyon türünün en başarılı örneklerinden biri olmaya aday. Çekimleri halen devam eden Ayak İşleri, çok yakında GAİN izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

"Ayak İşleri"

Yeni nesil dijital içerik platformu GAİN’in izleyicisini kahkahaya boğacak yepyeni dizisi “Ayak İşleri”, çok yakında yayına giriyor. Komedi dünyasının popüler ismi Çağlar Çorumlu ve yetenekli oyuncu Güven Murat Akpınar’ın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge birlikte yazarken, dizinin yönetmenliğini ise Caner Özyurtlu üstleniyor.

"Ayak İşleri"

Görev odaklı maço Vedat ve politik doğruculuğa kafayı takmış Z kuşağı Evren’in yanında çalıştıkları zengin iş adamının ufak tefek işlerini halletmeye çalışırken düştükleri durumları, kıvrak bir komedi diliyle anlatan dizi, aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de teknik anlamda da üstün bir iş olarak dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Köpek kaçırmaktan apartman toplantısına katılmaya, hepsi birbirinden “ciddi” ayak işlerini yerine getirmeye çalışan Evren ile Vedat’ın her bölümde birbirinden değerli sürpriz konuk oyuncularla şenlenecek maceraları, hem komedi hem aksiyon sevenleri ekran başına çağırıyor.

Ayak İşleri, Mayıs ayında GAİN’de!

1 yorum

yilo 05 Mayıs 2021 - 10:31

konusu bile gülmeme vesile oldu bakalım nasıl olacak

Cevapla

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir