Atlanta 2021’de 2 Yeni Sezon Yayınlamayı Planlıyor!

Yazan: Zehra İncecik

“Atlanta”nın FX’de yayınlanan son bölümünden bu yana bir buçuk yıl geçti. Dizinin yeni bölümleri 2020’de yayınlanamayacak olsa da, 3. ve 4. Sezonun 2021’de yayınlanacak olması hayranlarını heyecanlandırdı. Indiewire’ın haberine göre, Perşembe günü Pasadena, Kaliforniya’daki Televizyon Eleştirmenleri Derneği’ne konuşan FX Başkanı John Landgraf, dizinin gelecek iki sezonunun ikisini de arka arkaya çekmeyi planladığını açıkladı. Dizinin yazılma sürecindeki gelişmeler, dizinin yaratıcısı Donald Glover’ı iki sezon boyunca plananlanandan daha fazla bölüm yapmaya yöneltti.

Atlanta

Landgraf, “Başlangıçta amaç, sekizer bölümden oluşan 2 sezonla toplamda 16 bölüm yapmaktı. Son zamanlarda bize geri döndü çünkü yazarlar odasında işler çok iyi gitti ve 10 bölüm yazılmasını destekleyip desteklemeyeceğimizi sordu. Evet dedik. Yani bu iki sezondan ilki 10 bölüm olacak” dedi. Ek olarak, “Planımız, sanırım ilk sezon önümüzdeki yılın başlarında Ocak ayında yayınlanacak. Ve sonra diğeri, sanırım, aynı yıl sonbaharda yayınlanacaktı. Aralarında bir yıldan daha az bir ara olacaktır. Size ne kadar heyecanlı olduğumu söyleyemem.” dedi.

“Atlanta”, Glover’ın oyunculuk ve yönetmenlik çalışmaları için birden fazla Emmy toplayan 2010’ların en beğenilen dizilerinden biriydi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın