Yeşim Ustaoğlu’nun Son Filmi ‘Tereddüt’ Türkiye’de İlk Kez Antalya Film Festivali’nde Gösterilecek!

Yazan: Gamze Çakan

Yeşim Ustaoğlu‘nun yılın en çok merak edilen yerli yapımlarından birine dönüşen son filmi ‘Tereddüt’, Türkiye’de ilk kez Uluslararası Antalya Film Festivali’nde seyirci önüne çıkıyor. ‘Tereddüt’, Antalya’nın hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere iki yarışmasında birden yarışacak.

[button title=”Daha Fazla Oku: ‘Tereddüt’e Eleştirmenlerden Tam Not!” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.bagimsizsinema.com/tereddute-elestirmenlerden-tam-not.html” target=”_blank” color=”” font_color=”#9BC7EC” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

Yeşim Ustaoğlu‘nun dünya galasını yaptığı Toronto Uluslararası Film Festivali’nde büyük ilgi gören ve eleştirmenlerin övgüyle karşıladığı son filmi ‘Tereddüt’, Türkiye’de ilk kez Uluslararası Antalya Film Festivali’nde gösterilecek. 16-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek festivalin hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere iki yarışmasında birden yarışacak olan ‘Tereddüt’, bir Anadolu kasabasında yolları kesişen aynı ama farklı iki genç kadının birbirlerine çarpan ve dönüşen hayatlarını konu alıyor.

[button title=”Daha Fazla Oku: Yeşim Ustaoğlu’nun Son Filmi ‘Tereddüt’ün Uluslararası Posteri Yayınlandı!” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.bagimsizsinema.com/yesim-ustaoglunun-son-filmi-tereddutun-uluslararasi-posteri-yayinlandi.html” target=”_blank” color=”” font_color=”#9BC7EC” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık ve Serkan Keskin’in oynadığı ‘Tereddüt’, Asya prömiyerini dün Busan Uluslararası Film Festivali’nde yaparken, 7 Ekim’de başlayan Varşova Uluslararası Film Festivali’nin de uluslararası yarışmasında yarışıyor. ‘Tereddüt’ün Türkiye vizyon tarihi ise 16 Aralık.

‘Tereddüt’ün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın