Ünlü Seri Katil Jeffrey Dahmer’in Lise Yıllarını Anlatan ‘My Friend Dahmer’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Amerika tarihinin en acımasız seri katillerinden biri olan Jeffrey Dahmer’ın gençlik yıllarını anlatan ‘My Friend Dahmer’, John “Derf” Backderf’ün 2012 tarihli popüler grafik romanından uyarlandı. Senaryosunu aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yapan, Marc Meyers’in kaleme aldığı film, Dahmer’in utangaç, alkolik ve toplumdan izole bir şekilde geçirdiği lise yıllarına odaklanıyor.

rsz_1dahmer-gn

1978 ve 1991 yılları arasında orta Amerika’da toplum 17 erkek yetişkin ve genci öldürüp yiyen Jeffrey Dahmer, halen Amerika’nın en ünlü seri katillerinden biri olarak görülüyor.

Yapımcılığını Ibid Filmworks, Aperture Entertainment ve Attic Light Films şirketlerinin üstlendiği filmin kadrosunda ise, Ross Lynch, Anne Heche, Vincent Kartheiser, Alex Wolff ve Dallas Roberts yer alıyor.

Genç Dahmer’i canlandıran Disney yıldızı Ross Lynch, Entertainment Weekly ile yaptığı bir röportajda rolüyle ilgili olarak şunları söylemişti: “Bana meydan okuyacak bir rol arıyordum. Disney için pek çok iş yaptım ve bunların hepsi genellikle genç nüfusu hedefleyen işler oldu. İnsanların benden asla beklemedikleri bir rolde yer almak beni çok heyecanlandırdı. Filmi çekerken de çok iyi vakit geçirdim.”

Sonbaharda vizyona girmesi beklenen ‘My Friend Dahmer’in ilk kez Comic Con’da yayınlanan fragmanına aşaüıdan göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın