The Irishman’in Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Yazan: Ayşe Ebru

Dünya prömiyerini bugün başlayacak 57. New York Film Festivali’nde gerçekleştirecek olan Martin Scorsese imzalı The Irishman filminden ilk resmi fragman yayınlandı.

Usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getiren The Irishman, 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyasını anlatıyor.

Amerikan tarihinin aydınlatılmamış en büyük gizemlerinden efsanevi sendika lideri Jimmy Hoffa’nın kayboluşunu konu alan film, organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Daha Fazla Oku: Martin Scorsese Filmi The Irishman’den İlk Kareler!

Filmin zengin kadrosunda ayrıca Harvey Keitel, Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jack Huston, Kathrine Narducci, Jesse Plemons, Domenick Lombardozzi, Paul Herman, Gary Basaraba ve Marin Ireland yer alıyor.

Senaryosunu Akademi ödüllü Steven Zaillian’ın kaleme aldığı The Irishman 20 Kasım’da Netflix‘te. Filmin yayınlanan ilk resmi fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın