Simurg Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Ayşe Ebru

Emre Uğantaş’ın yönettiği ilk uzun metrajlı filmi Simurg’dan ilk fragman yayınlandı. Çekimleri Ankara’da tamamlanan filmin kadrosunda Tuğba Ülgen, Gizem Aydın, Halil İbrahim Gezer, Zeynep Tekin, Burak Atasever ve Elif Naz Akkoç yer alıyor.

Senaryosunu da yönetmen Emre Uğantaş’ın kaleme aldığı Simurg, intihar notu videosu bırakarak hayatına son veren bir adamın ardından yolları kesişen iki kadının, ölüm ve aşk kadrajında yer değiştiren hikayesini konu alıyor.

Simurg’un sinopsisi şu şekilde:

Ayda, 29 yaşında ve sade güzelliği olan bir öğretmendir. Oldukça sade yaşayan ve standart yaşamın dışına çıkmamak için özen gösteren, eşine canı gönülden bağlı kalmış, emek vermiş bir kadındır. Eşi tarafından umduğu tutkuyu bulamasa da eşinin mutluluğu için mücadele veren iyi bir kadındır. Eşinin intiharı üzerine yaşadığı yıkım onu yeniden yaşama tutunma yollarına itecek ve hayatını Farah ile kesiştirecektir.

Yapımcılığını Babil Media etiketiyle Ubeyt Deniz’in üstendiği filmin, uygulayıcı yapımcısı ise Burak Atasever. Simurg’un yayınlanan ilk fragmanına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın