Silence of the Lambs TV Dizisi Olarak Geri Dönüyor!

Yazan: Zehra İncecik

Televizyon, bir uyarlama veya devamın son potansiyel tohumları için her tanınabilir fikri değerlendirmeye devam ederken birinin Thomas Harris’in “Silence Of The Lambs”ını televizyon ekranlarına getirmesi kaçınılmaz görünüyor. Deadline’ın haberine göre, Bu sefer, ilk Hannibal Lecter filmi olaylarından sonra Clarice Starling’i anlatacak “Clarice” adındaki dizi CBS’de Alex Kurtzman ve Jenny Lumet’in izniyle geliyor.

1993’te filmle devamlılık içinde tutarak, ancak Washington DC’nin siyasi yapılarında gezinirken diğer seri katiller ve cinsel avcıların peşinde koşmaya odaklanan bir dönemde polis prosedürü rotasıyla gidiyoruz. Sadece pilot bölüm sipariş edilmesine rağmen, bir dizi siparişinin sonunda yazarlar odası kuruldu, bu nedenle çok fazla inançlılar. Kesinlikle daha kötü konuşmalar duydum ve CBS de öyle düşünüyor gibi geliyor.

Silence of the Lambs

Silence of the Lambs

Tabii ki bu, Thomas Harris’in karakterlerinin ekrana ilk aktarımı değil. NBC’den “Hannibal”, Hannibal Lecter ve Will Graham’la sıra dışı ve kanlı bir tavırla yayınladığı dizi, üç sezon boyunca televizyondaki deki en iyi dizilerden biriydi. “Düşüncem, CBS’nin “Clarice” için daha geleneksel bir hafta sonu vakası formatıyla daha güvenli yayınlanacağı yönünde. Ama eğer senaryo iyi ise, Clarice’i oynamak için iyi bir oyuncu seçilirse; dizi aslında zihni biraz keşfederek böyle ikonik bir kahramana sahip olmaktan yararlanır, bu diziyi mutlu bir şekilde deneyeceğim.”

“Clarice” in yayına girmesi durumunda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz, ancak bu arada siz bunun hakkında ne hissediyorsunuz? Clarice Starling’in bir yenisini daha görmek heyecanlı mı? Yoksa Hannibal’ın dördüncü sezonu için hiç olmayacak mı?

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın