Ana sayfa Haberler Diziler Peaky Blinders’ın 4. Sezonundan Adrien Brody’li Görsel Yayınlandı!

Peaky Blinders’ın 4. Sezonundan Adrien Brody’li Görsel Yayınlandı!

Üç sezondur BBC 2 kanalında yayınlanan Steven Knight‘in yaratıcısı olduğu ‘Peaky Blinders’, dördüncü sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Birinci Dünya Savaşı sonrasında geçen dizi, Birmingham’da yaşayan Romaya-İrlanda asıllı ‘Peaky Blinders’ çetesi ve onun hırslı lideri Thomas ‘Tommy’ Shelby’yi merkezine alıyor.

Üç kardeşi ve teyzesi ile birlikte yürüttüğü bahis işini genişletmeyi hedefleyen Thomas Shelby, üç sezon boyunca önce Kuzey ve Güney Londra’da daha sonra ise uluslararası ölçüde genişletmeyi başarmıştı.

BBC’ye göre dördüncü sezon, Tommy’nin, ‘Peaky Blinders’ın yok olma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu söyleyen isimsiz bir mektup almasıyla başlayacak. ‘Peaky Blinders’ bu sezon Adrien Brody‘nin canlandırdığı Amerika-İtalya asıllı gangsterin çetesiyle mücadele edeceğe benziyor. Adrien Brody ve çetesinin Empire tarafından bugün yayınlanan görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

peaky-blinders-adrien-brody

Başrollerinde Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Joe Cole‘un yer aldığı dizinin yeni sezonunda ise Alfie Solomons karakteri ile geri dönen Tom Hardy ve Adrien Brody‘nin yanı sıra, Aidan Gillen ve Charlie Murphy‘yi izleyeceğiz.

Hafta başında dördüncü sezon teaser’ının yayınlandığı ‘Peaky Blinders’ın prömiyer tarihi henüz bilinmemekle birlikte ilk bölümün ekim ya da kasım ayında yayına girmesi bekleniyor. ‘Peaky Blinders’ın dördüncü sezon fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın