Ana sayfa Haberler Filmler Keanu Reeves’in Rol Aldığı Bilim Kurgu Gerilimi ‘Replicas’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Keanu Reeves’in Rol Aldığı Bilim Kurgu Gerilimi ‘Replicas’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Johnny Mnemonic, Matrix serisi, A Scanner Darkly gibi bilim kurgu filmlerinde rol alan Keanu Reeves bu kez ölüme meydan okuduğu‘Replicas’ filmiyle bilim kurgu türüne geri dönüyor.

Yönetmenliğini Jeffrey Nachmanoff‘un üstlendiği senaryosunu ise Chad St. John‘un yazdığı ‘Replicas’, insan bilincini bilgisayara transfer etmeyi başaran nörobilimci William Foster’ın tüm ailesini trafik kazasında kaybettikten sonra onları geri getirmeye çalışmasını konu alıyor.

En yakın arkadaşı ve meslektaşı Ed Whittle’dan yardım alan William, ailesinin bedenlerini klonlayarak taklitlerini yaratır ve bilinçlerini bu taklitlere transfer eder. Eski hayatına dönmeye çalışan William’ın kısa zamanda zor bir karar vermesi gerekecektir.

Keanu Reeves‘in yanı sıra kadrosunda Alice Eve, Thomas Middleditch, Emily Alyn Lind, Emjay Anthony, Nyasha Hatendi ve John Ortiz’in yer aldığı filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

İlk fragmanı bugün Keanu Reeves, yönetmen Jeffrey Nachmanoff ile senarist/yapımcı Stephen Hamel bulunduğu New York Comic Con‘da yayınlanan filmin, önümüzdeki yıl gösterilmesi bekleniyor.

‘Replicas’ın bugün yayınlanan ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın