Ana sayfa Haberler Filmler Kıvanç Sezer’in “Küçük Şeyler” Filmi Karlovy Vary’de Yarışacak!

Kıvanç Sezer’in “Küçük Şeyler” Filmi Karlovy Vary’de Yarışacak!

Menderes Samacılar’ın başrolünde yer aldığı “Babamın Kanatları” filmiyle dikkatleri üzerine çeken Kıvanç Sezer, ikinci filmi “Küçük Şeyler” ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yönetmenin çekimleri Nisan ayında tamamlanan filmi, 54. Karlovy Vary Film Festivali’nin Ana Yarışma bölümünde yarışacak.

Kadrosunda Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak, Seda Türkmen, Müfit Kayacan, Tuğçe Altuğ, Nihal Koldaş, Ece Dizdar, Zeynep Dinsel, Kubilay Tuncer, Nezaket Erden, Jaki Baruh, Barış Gönenen, Kürşat Karaman, Serhan Süsler ve Nihan Aypolat’ın yer aldığı “Küçük Şeyler”, İstanbul’da lüks bir sitede yaşayan Onur ve Bahar çiftinin, Onur’un işini kaybetmesinin ardından yaşadıklarını trajikomik bir dille anlatıyor.

Filmin yapımcılığını Tolga Karaçelik’in yapım şirketi Karaçelik Film’İn yanı sıra Asteros Film ve Zebra Productions üstleniyor.Çekimleri toplamda 1,5 ay süren aralarla toplamda üç haftada tamamlanan “Küçük Şeyler”, “Babamın Kanatları” ile başlayan üçlemenin ikinci filmi olarak tasarlandı.

Kıvanç Sezer, “Babamın Kanatları” ile 23. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nden 7, 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nden ise 5 ödülle dönmüştü. Yönetmenin ikinci filmi “Küçük Şeyler”in festival yolculuğunu yakından takip edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın