Emilia Clarke’ın Rol Aldığı ‘Voice From The Stone’ Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Eric Howell’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Voice From The Stone’, Silvio Raffo’nun 1996’da çıkan aynı adlı romanından uyarlandı. Senaryosunu Andrew Shaw’ın kaleme aldığı film, annesini kaybettikten sonra konuşmayı bırakan Jakob adındaki bir çocukla ilgilenmeye başlayan Verena isimli bir hemşirenin hikayesini anlatıyor.

İtalya’nın Toskana bölgesinde dev bir taş malikanede babası Klaus ile birlikte yaşayan Jakob, konuşmamamın yanı sıra tuhaf tavırlar sergilemeye başlamıştır. Evdeki duvar çatlağından gelen esrarengiz bir sesin etkisi altına girmiş gibi görünen küçük çocuğa yardım etmeye çalışan Verena da zaman ilerledikçe çocuğun durumunun yalnızca yas tutmaktan kaynaklanmadığını anlayacak ve aynı güçle mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Verena’yı Emilia Clarke’ın, Klaus’u ise Marton Cskoas’ın canlandırdığı filmin kadrosunda ayrıca, Caterina Murino, Remo Girone, Lisa Gastoni ve Edward Dring yer alıyor. Yapımcılığını Zanuck Independent, Code 39 Films ve Producer Capital Fund’ın üstlendiği filmin dağıtım haklarını ise Momentum Pictures satın aldı.

28 Nisan 2017 tarihinde sinemalarda ve VOD (Video On Demand) sistemi ile izleyicilerin karşısına çıkacak ‘Voice From The Stone’un yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın