Ana sayfa Haberler Fragmanlar Chris Evans’ın ‘Gifted’ Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Chris Evans’ın ‘Gifted’ Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

‘500 Days of Summer’ filminin ardından “Amazing Spider Man” serisini yöneten Marc Webb, ‘Gifted’ ile bağımsız sinemaya geri döndü. Senaryosunu Tom Flynn’in kaleme aldığı ‘Gifted’, kardeşinin ölümünden sonra yedi yaşındaki yeğeni Mary’nin bakımını üstlenen Frank Adler’in hikayesini anlatıyor.

Mary’nin matematikteki üstün yeteneğinin öğretmeni tarafından keşfedilmesinin ardından devreye giren büyükannesi Evelyn, küçük kızı Frank’ten ayırarak üstün yetenekli öğrencilerin gittiği bir okula göndermeyi ister. Bu konuda annesine katılmayan Frank, kız kardeşinin Mary için normal bir yaşam istediğini öne sürer. Ve anne oğul arasında Mary’nin velayeti için bir mücadele başlar.

Frank’i Chris Evans’ın canlandırdığı filmin kadrosunda McKenna Grace (Mary), Lindsay Duncan (Evelyn), Octavia Spencer (Roberta) ve Jenny Slate (Bonnie) yer alıyor. Yapımcılığını Andy Cohen ve Karen Lunder’in üstlendiği filmin dağıtım haklarını ise Marc Webb’in ‘500 Days of Summer’ filminin de yapımcılarından olan Fox Searchlight satın aldı.

12 Nisan 2017 tarihinde gösterime girecek olan ‘Gifted’ın yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın