Terrence Malick’in ‘Voyage of Time: Life’s Journey’ Belgeselinden İki Klip Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Terrence Malick’in uzun zamandır beklenen belgeseli ‘Voyage of Time: Life’s Journey’, bugün Venedik Film Festivali kapsamında gösterilecek. Cate Blanchett tarafından seslendirilen 90 dakikalık belgeselin, içe işleyen ve dokunaklı bir yapısı olduğu söyleniyor. ‘Voyage of Time’ın Brad Pitt’in seslendirdiği 40 dakikalık bir versiyonu daha var. ‘Voyage of Time: The IMAX Experience’ isimli bu versiyonun diğerine göre daha açıklayıcı ve çarpıcı olduğu söyleniyor.

[button title=”Daha Fazla Oku: Terrence Malick’in “Voyage Of Time”ını Belgeselin Danışmanları Anlatıyor!” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.bagimsizsinema.com/terrence-malickin-voyage-of-timeini-belgeselin-danismanlari-anlatiyor.html” target=”_blank” color=”” font_color=”#9BC7EC” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

Bugün Venedik’te gösterilecek ilk versiyon, aynı zamanda Toronto Film Festivali’nin programına da alındı. Aralık ayında ise eOne şirketi aracılığıyla Avusturalya’da ve Mars Distribution yoluyla Fransa’da gösterilecek olan belgeselin altı ay içerisinde uluslararası dağıtımının yapılması bekleniyor. Brad Pitt’in seslendirdiği ikinci versiyon ise 7 Ekim 2016 tarihinde, Imax ve Broad Green Pictures’ın dağıtımıyla gösterime girecek. ‘Voyage of Time: Life’s Journey’ belgeseline ait yayınlanan iki klibi aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir