‘Ondan Bahsetmiyorum’a Destek Olmak İçin Son Bir Hafta!

Yazan: Gamze Çakan

Ergenliğin doruklarında el yordamı ile ilişki kurmaya çalışan iki gencin bir gününe tanıklık edebilmek için destekleriniz bekleniyor!

Kitlesel fonlama sitesi olan Fongogo üzerinden ‘Ondan Bahsetmiyorum’a dilediğiniz miktarda destek olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Fongogo sitesinde kendinize ait bir hesap oluşturmak ya da Facebook hesabınız üzerinden otomatik bağlanmak. Daha sonra kredi kartınızla ya da banka kartınızla vereceğiniz miktar karşılığında hediyelerimizden birini seçerek destek olabilirsiniz. Dilerseniz isminizi gizleme seçeneğini de tıklayabilirsiniz!

Filmin tüm finansmanı kitlesel fonlama kampanyası ile sağlanacağından kampanyada hedefe ulaşılması filmin yapılabilmesi için tek yol. Fongogo kampanyasından sağlanacak gelir tüm ekip, ekipman ve post-prodüksiyon giderlerine harcanacak.

Önceki kısa filmi ‘Kot Farkı’ ile içlerinde İstanbul, !F İstanbul, Akbank ve Balkan Beyond Borders gibi festivallerde yarışan ve ödüller kazanan yönetmen Ayris Alptekin ayrıca Zeynep Dadak’ın dünya prömiyerini Berlinale’de yapan ilk uzun metraj filmi Mavi Dalga’daki performansıyla ve kurgusunu yaptığı Emre Erdoğdu’nun ilk uzun metraj filmi Kar ile de tanınıyor.

Sözlerin, davranış ve bakışlar karşısında önceliğini yitirdiği bir perspektif sunacak olan ‘Ondan Bahsetmiyorum’un oyuncu kadrosunda Ayris Alptekin ve Faysal Can Dakni var. Filmin görüntü yönetmenliğini ise pek çok uzun metraj filmden tanıdığımız Emre Tanyıldız yapacak.

‘Ondan Bahsetmiyorum’ ergenlik, kentin yetiştirdiği çocuklar, ilk cinsel deneyimini lisede yaşayan nesil, flörtün o çözülemez anatomisi ve sözle anlatılamayacak hisler üzerine bir film.

Filmin Müzikleri Cemiyette Pişiyorum’dan!

2000 yılında Ankara’da kurularak milenyuma bir punk darbesi vuran Cemiyette Pişiyorum’un Gripin şarkısı filmin jeneriklerini 3 akor ile taçlandıracak.

‘Ondan Bahsetmiyorum’ hakkında daha fazla bilgi isterseniz; projenin Fongogo sayfasını ziyaret edebilir veya yönetmenin ağzından hikayeyi dinleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın