Netflix’in Yeni Türk Dizisi “Fatma”dan Resmi Fragman Yayınlandı

Yazan: Ayşe Ebru

Yapımcılığını Başak Abacıgil Sözeri’nin üstlendiği, senaryosunu ise Özgür Önurme’nin kaleme aldığı ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaştığı psikolojik drama mini dizisi Fatma ’nın ilk fragmanı yayınlandı.

Kadrosunda Burcu Biricik ile birlikte Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk’ün bulunduğu Fatma’nın sinopsisi aşağıda yer almaktadır.

"Fatma"

“Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.”

27 Nisan 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak olan Fatma’nın yayınlanan ilk fragmanını aşağıdaki bağlantııdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir