Naomi Watts ve Jacob Tremblay’in Oynadığı Gerilim Filmi ‘Shut In’in İlk Fragmanı Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Daha önce ‘Luther’ ve ‘Daredevil’ başta olmak üzere pek çok dizi ve kısa film yöneten Farren Blackburn’ün yönetmenliğini yaptığı ‘Shut In’in senaryosunu ise çiçeği burnunda senarist Christina Hodson yazdı. Görüntü yönetmenliğini ‘Dallas Buyers Club’, ‘Brooklyn’ ve ‘Demolition’ gibi filmlerde görev alan Yves Bélanger’ın üstlendiği film inzivaya çekilmiş bir çocuk psikoloğunun gerilim dolu hikayesini anlatıyor.

Bir çocuk psikoloğu olan Mary, eşini bir trafik kazasında kaybeder. Aynı kaza sonrasında katatonik bir hale bürünen üvey oğluyla ilgilenmek için işine bir süre ara veren Mary, New England kırsalındaki ıssız evinde inzivaya çekilir. Annesinin ölümünün ardından hastası olan Tom adındaki küçük çocuğu himayesine alan Mary, fırtınalı bir günde Tom’un gözetimindeyken kaçması sonrasında yıkılır. Tom’un kaybolmasının ardından evde esrarengiz olaylar yaşanmaya başlanır. Ton’u ne pahasına olursa olsun kurtarmak isteyen Mary’nin önce, Tom’un kurban mı, yoksa felaketleri yaratan kişi mi olduğunu çözmesi gerekecektir.

Mary rolünü en son ‘Demolition’ ve ‘The Sea Of Trees’ filmlerinde yer alan Naomi Watts’ın üstlendiği filmde ‘Room’ filmindeki performansıyla göz dolduran çocuk oyuncu Jacob Tremblay de Tom rolüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Kadroda ayrıca Oliver Platt ve Stranger Things’ten tanıdığımız Charlie Heaton yer alıyor. Yapımcılığını EuropaCorp, Lava Bear Films ve Transfilm International’ın üstlemdiği ‘Shut In’in yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın