Ana sayfa Haberler Filmler Louis C.K.’in Son Filmi ‘I Love You, Daddy’den İlk Fragman Yayınlandı!

Louis C.K.’in Son Filmi ‘I Love You, Daddy’den İlk Fragman Yayınlandı!

'I Love You Daddy', Louis C.K.

Louis C.K.’in 16 yıl aradan sonra yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmi ‘I Love You, Daddy’, dünya prömiyerini Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali (TIFF) kapsamında gerçekleştirmişti. Louis C.K.’in senaryosunu Vernon Chatman ile kaleme aldığı film, 17 yaşındaki kızı 68 yaşında bir yönetmene aşık olan bir televizyon yazarını merkezine alıyor.

Televizyon yazarı Glen’in 17 yaşındaki kızı China, okuldaki son senesini geçirmek üzere babasının yanına taşınır. Babası Glen ile birlikte bir geziye çıkan China orada genç kızlara duyduğu ilgiyle tanınan film yönetmeni Leslie ile tanışır. China’nın da Leslie’ye ilgi duyması Glen’in huzurunu bozacaktır.

Louis C.K.‘in Glen’i, Chloë Grace Moretz‘in China’yı, John Malkovich‘in ise Leslie’yi canlandırdığı filmin kadrosunda ayrıca Rose Byrne, Helen Hunt, Pamela Adlon, Edie Falco ve Charlie Day yer alıyor.

En son 2001 yılında ‘Pootie Tang’i yönetmen Louis C.K. yakın zamanda FX dizisi ‘Louie’ye uzun bir ara vereceğini açıklamıştı. Görüntü yönetmenliğini Louis C.K.’in ‘Louie’ dizisinde de birlikte çalıştığı Paul Koestner’ın üstlendiği film, Woody Allen’ın ‘Manhattan’ filmine atıfta bulunularak 35mm filmle siyah beyaz olarak çekildi.

‘I Love You, Daddy’nin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın