Ana sayfa Haberler Filmler Kaygı DVD’si Başka Sinema Seçkisi’yle Satışta!

Kaygı DVD’si Başka Sinema Seçkisi’yle Satışta!

Ceylan Özgün Özçelik’in yazıp yönettiği hafıza ve medya temalı psikolojik gerilim ‘Kaygı’, Bir Film etiketiyle DVD’de! Başka Sinema Özel Seçkisi arasındaki yerini alan Kaygı DVD’sinde filmi yönetmen Özçelik ve ses tasarımcısı Fatih Rağbet’in yorumuyla izleme seçeneği de yer alıyor.

Kaygı, Kazablanka’da Ana Yarışmada!

21-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Cine-Ville Casablanca-Settat Uluslararası Film Festivali’ne yönetmen Özçelik ve ortak yapımcı Armağan Lale de katılıyor.

67. Berlin Film Festivali’nde Panorama Special seçkisinde dünya galasını yapan ‘Kaygı’ hemen ardından gösterildiği South by Southwest (SXSW) Film Festivali’nde Luna® Gamechanger Ödülü’nü kazandı. ‘Kaygı’ Kanada’dan Meksika’ya, Kazakistan’dan İtalya’ya otuzdan fazla festivalde gösterildi. Aralarında Tagesspiegel, Variety, ZDF, Radio Eins, Politiken ve Women and Hollywood’un da bulunduğu elliden fazla uluslararası yayın Ceylan Özgün Özçelik’le röportaj yaptı.

Haber kanalında çalışan bir kurgucunun tekrarlayan kabuslarını yansıtan ‘Kaygı’nın başrolünde Algı Eke yer alıyor. ‘Kaygı’nın deneysel müzisyen Ekin Fil imzalı müzik albümü kaset formatında Amerika’da ve Türkiye’de satışa çıktı. SİYAD “En İyi Müzik” ödüllü albüm spotify üzerinden dinlenebiliyor.

Kaygı, Güney Doğu Asya’da!

‘Kaygı’, FilmRise şirketiyle Amerika’da dijital platformlar Amazon, Google Play, iTunes, Vudu’da ve DVD + Blu-ray formatlarında satışta!

“Dünya çapında ismini duyurmaya başlayan bu muhteşem gerilim filmini yakın zamanda Amerika izleyicisiyle buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Özçelik, türün hakkını sonuna kadar verirken, özgün ve yenilikçi bir yönetmen bakışı sunuyor. Sonuçta, Amerika izleyicisinin filmden oldukça keyif alacağını düşünüyoruz.” Danny Fisher, FilmRise – CEO

IFP İstanbul Film Prodüksiyon’un yapımcılığını, Armağan Lale (Filmada) ve Ceylan Özgün Özçelik’in (EHY Film) ortak yapımcılığını üstlendiği ‘Kaygı’, son olarak merkezi Malezya olan online medya şirketi Astro’ya satıldı. KAYGI bu sayede tüm Güney Doğu Asya bölgesinde de izlenebiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın