Ana sayfa Haberler Filmler Jim Carrey’nin Andy Kaufman’a Dönüşümünü Anlatan ‘Jim & Andy: The Great Beyond’dan...

Jim Carrey’nin Andy Kaufman’a Dönüşümünü Anlatan ‘Jim & Andy: The Great Beyond’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Chris Smith’in yönettiği ve Jim Carrey’nin İngiliz komedyen Andy Kaufman’ hayat verdiği filmi ‘Man on the Moon’un çekiliş sürecini anlatan belgesel ‘Jim & Andy: The Great Beyond’un yayın hakları Netflix tarafından satın alınmıştı. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali’nde gerçekleştiren film, Toronto Uluslararası Film Festivali kapsamında da gösterimişti.

‘Man on the Moon’un kamera arkası görüntülerinin de yer aldığı 100 dakikalık kaydın yanı sıra Carrey’nin Kaufman’a dönüşümünün yer aldığı dört aylık süredeki görüntüleri kapsayan filmde, arşiv görüntülerinin yanı sıra 18 yıl sonra Jim Carrey ile yapılan röportajlar da yer alıyor.

Milos Forman’ın yönettiği 1999 tarihli filmde Jim Carrey hem Andy Kaufman’ı hem de ünlü komedyenin alter egosu olan Tony Clifton’ı canlandırmıştı. Carrey’nin film boyunca gösterdiği performansı kutsanmıştı. Çekimler süresince karakterden çıkmayan oyuncu film ekibi tarafından kah Andy kah Tony diye çağrılmıştı.

17 Kasımda Netflix’te yayınlanacak olan ‘Jim & Andy: The Great Beyond’un, yayınlanan fragmanına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın