Daniel Radcliffe’in Yeni Filmi ‘Jungle’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Geçtiğimiz yıl, ‘Swiss Army Man’, ‘Now You See Me 2’, ‘Imperium’ ile verimli bir yıl geçiren Daniel Radcliffe bu kez ‘Wolf Creek’ serisi ile ‘The Darkness’ ve ‘The Belko Experiment’ filmleriyle tanınan Greg McLean’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Jungle’ ile izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Yossi Ghinsberg’ün aynı adlı anı romanından uyarlanan film, Bolivya ormanında keşfe çıkan bir grup arkadaşın dolandırıcı rehberleri yüzünden başlarına gelen gerilimli olayları konu alıyor. Yossi Ghinsberg’i canlandıran Daniel Radcliffe’in yanı sıra filmin kadrosunda Thomas Kretschmann, Alex Russell, Yasmin Kassim, Lily Sullivan ve Jacek Koman yer alıyor.

Bolivya’ya giden üç arkadaş kendilerine keşfe çıkacakları Amazon ormanında rehberlik edecek gizemli bir adamla tanışır. Bir rüya gibi başlayan yolculukları kısa zamanda tehlikeli bir kabusa dönüşen arkadaşların yolları birbirinden ayrılır. Arkadaşlarından ayrılan Yossi, dünyanın en tehlikeli ormanında hayatta kalma mücadelesi verecektir.

Senaryosunu Justin Monjo’nun kaleme aldığı Jungle’ın yapımcılığını ise Greg McLean ile birlikte, Dana Lustig, Gary Hamilton, Mike Gabrawy ve Todd Fellman üstleniyor.

‘Jungle’ın yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın