Dakota Fanning, Guy Pierce ve Kit Harrington’ın ‘Brimstone’ Filminden 3 Klip ve Yeni Görseller Yayınlandı!

Yazan: Gamze Çakan

Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yapan ‘Brimstone’, Toronto Film Festivali’nin programına da alındı. Yönetmenliğini ve senaryosunu Martin Koolhoven’ın üstlendiği film, işlemediği bir cinayetle suçlandıktan sonra firar eden Liz’in, kindar bir rahip tarafından kovalanmasını ve ona karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Dilsiz bir ebe olan Liz, korkunç geçmişini ardında bırakarak Batı Amerika’nın kırsalında kendine bir yaşam kurmuştur. İyi kalpli eşi ve çocuklarıyla sessiz ve huzurlu bir hayat süren Liz’in bu mükemmel hayatı, bir pazar günü kilisede vaaz veren yeni rahibi gördükten sonra yerini korku ve dehşete bırakacaktır. Kilisedeki rahip Liz’i işlemediği bir cinayet için suçlamış ve sonrasında onun peşine düşmüştür. Şimdi Liz kendini ve ailesini bu acımasız rahibin hışmından korumak zorundadır.

Başrollerinde Dakota Fanning (‘American Pastoral’, ‘The Benefactor’), Guy Pearce (‘Genius’, ‘The Rover’), Kit Harington (‘Game of Thrones’, ‘Testament of Youth’) ve Carice van Houten’ın (‘Game of Thrones’, ‘Incarnate’) olduğu filmin kadrosunda ayrıca Paul Anderson (‘Peaky Blinders’, ‘Legend’), Carla Juri (‘Wetlands’, ‘Fossil’) ve Emilia Jones (”High-Rise, Residue) yer alıyor. Filmin orijinal kadrosunda yer alan Mia Wasikowska ve Robert Pattinson yerini Fanning ve Harington’a bıraktığını da not edelim. Filmden 3 klibi ve yeni görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Bırakın