Ana sayfa Haberler Diziler Black Mirror’ın 4. Sezon Yayın Tarihi Yeni Fragmanında Açıklandı!

Black Mirror’ın 4. Sezon Yayın Tarihi Yeni Fragmanında Açıklandı!

İlk olarak 2011 senesinde İngiltere’nin Channel 4 kanalında yayınlanan antoloji dizisi ‘Black Mirror’, her bir bölümünde teknolojik gelişmelere takıntılı hale gelmiş olan modern toplum insanının yaşamından kesitler sunuyor. Karamsar ve neredeyse distopik bir geleceği anlatan bu öyküleri korkutucu yapan şey ise gösterilen geleceğin çok da uzak olmaması. Üçüncü ve dördüncü sezonunda Netflix’e katılan dizi teknolojinin hayatımıza giderek daha fazla müdahil olduğu şu günlerde daha da popüler hale geliyor.

Charlie Brooker’ın yaratıcısı olduğu dizinin dördüncü sezonuna ait bilgilerini daha önce duyurmuştuk. Bu kez içerisinde dizinin yayın tarihinin de duyurulduğu son fargman yayınlandı.
Üçüncü sezonunda Bryce Dallas Howard, Jerome Flynn, Mackenzie Davis gibi oyuncuların rol aldığı dizinin dördüncü sezonunda ise John Hillcoat (The Road, Lawless), Tim Van Patten (The Sopranos, Boardwalk Empire), Jodie Foster (The Beaver, Money Monster) gibi yönetmenler yer alan dizinin bölümleri ise şu şekilde:

‘Arkangel’
Kadro: Rosemarie Dewitt (La La Land, Mad Men), Brenna Harding (A Place to Call Home), Owen Teague (Bloodline)
Yönetmen: Jodie Foster
Senaryo: Charlie Brooker

‘USS Callister’
Kadro: Jesse Plemons (Black Mass, Fargo), Cristin Milioti (The Wolf of Wall Street, Fargo), Jimmi Simpson (Westworld, House of Cards), Michaela Coel (Chewing Gum, Monsters: Dark Continent)
Yönetmen: Toby Haynes (Dr Who, Sherlock)
Senaryo: Charlie Brooker & William Bridges

USS Callister
USS Callister

‘Crocodile’
Kadro: Andrea Riseborough (Birdman, Bloodline), Andrew Gower (Outlander), Kiran Sonia Sawar (Murdered By My Father)
Yönetmen: John Hillcoat
Senaryo: Charlie Brooker

‘Hang the DJ’
Kadro: Georgina Campbell (Flowers, Broadchurch), Joe Cole (Peaky Blinders, Green Room), George Blagden (Versailles, Vikings)
Yönetmen: Tim Van Patten
Senaryo: Charlie Brooker

‘Metalhead’
Kadro: Maxine Peake (The Theory Of Everything, The Village), Jake Davies (The Missing, A Brilliant Young Mind), Clint Dyer (Hope Springs)
Yönetmen: David Slade (Hannibal, American Gods)
Senaryo: Charlie Brooker

‘Black Museum’
Kadro: Douglas Hodge (The Night Manager, Catastrophe), Letitia Wright (Humans, Ready Player One), Babs Olusanmokun (Roots, The Defenders)
Yönetmen: Colm McCarthy
Senaryo: Charlie Brooker

‘Black Mirror’ın dördüncü sezon bölümleri 29 Aralıkta yayınlanacak. Dizinin Netflix tarafından yayınlanan son fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın