Ayris Alptekin’in ‘Ondan Bahsetmiyorum’ Kısa Filmi Fongogo’da Desteklerinizi Bekliyor!

Yazan: Gamze Çakan

‘Ben Bir Slogan Buldum: Annem Benim Yanimda’ belgeseli ve 2017 yılında Ankara Uluslararası Film Festivali‘nde En İyi Uluslararası Kısa Film Ödülü‘nü alan ‘Kot Farkı’ isimli kısa filmiyle tanınan yazar, yönetmen, kurgucu, oyuncu Ayris Alptekin, ‘Ondan Bahsetmiyorum’ isimli yeni kısa filminin hazırlıklarına başladı. Bu hazırlıklar kapsamında kısa filme destek sağlanması amacıyla Fongogo üzerinden de bir kampanya başlatıldı.

Ergenliğin uç noktalarında el yordamı ile ilişki kurmaya çalışan iki gencin bir gününü anlatan ‘Ondan Bahsetmiyorum’ filminin yapımcılığını Ehemm Production üstleniyor.

Ayris Alptekin’in filme destek olacak kişilere yazdığı mektubu aşağıdan okuyabilirsiniz.

 

Sevgili potansiyel destekçi,

Ben Ayris Alptekin. Hüzünlü şeyler söyleyen neşeli şarkıları ve neşeli şeyler söyleyen hüzünlü şarkıları çok severim. Kendi tahayyülüm olan bir evreni yaratmak kadar başkasının tahayyülüne dahil olmayı da çok severim.

Bu sefer ben bir şey hayal ettim, aklına inandıklarım inandı. Ondan Bahsetmiyorum’un merkezinde ergenlik, kentin yetiştirdiği çocuklar, ilk cinsel deneyimini lisede yaşayan jenerasyon, ergenlik hali, flörtün o çözülemez anatomisi ve bilumum şeyler mevcut. Beni heyecanlandıran nokta, olayın kendisi kadar onun nasıl anlatıldığı ve hikaye anlatıcılığının kendisi.

Şimdi bu evrene bu denli yaklaşmışken desteklerinizi bekliyoruz. Çünkü küçük bir destek koca bir evreni yaratma kudretine sahip.

Sevgilerimle,
Ayris Alptekin

 

‘Ondan Bahsetmiyorum’ kısa film projesinin hayata geçebilmesi için siz de destek olabilirsiniz. Filme katkıda bulunmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterli.

Projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Bunlar da İlginizi Çekebilir